Zajęcia pozalekcyjne

 

Nauczyciel

Zajęcia dodatkowe (wyrównawcze)

Koła przedmiotowe i rozwijające

Antas Małgorzata -------- wtorek 14.30 - 16.00 (Hala GOS)
piłka siatkowa (chłopcy) 2, 3 klasa gimnazjum i VII klasa
Baehr Dorota poniedziałek 7.15 - 8.00 (sala 119)
zajęcia wyrównawcze z geografii
wtorek 7.15 - 8.00 (sala 119)
koło geograficzne
Baranowski Mariusz -------- środa 15.00 - 16.30 (sala 044)
koło muzyczne
Borucka Magdalena -------- środa 7.15 - 8.00
koło teatralne
Chmielewska Hanna poniedziałek 14.30 - 15.15 (sala 112)
zajęcia wyrównawcze z chemii
środa 14.30 - 16.00 (sala 112)
koło chemiczne, przygotowanie do konkursu
Cylt Krzysztof czwartek 14.35 - 15.20
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
co 2 tygodnie w środę
14.30 - 16.00 (sala 54)
koło rozwijające pasje językowe (kinematografia, muzyka i inne)
Floch Anna piątek 7.15 - 8.00 (sala 112)
zajęcia wyrównawcze z chemii i fizyki
wtorek 7.15 - 8.00 (sala 112)
koło fizyczne
środa 7.15 - 8.00 (sala 112)
koło chemiczne
Górna Aleksandra piątek 7.15 - 8.00 (sala 109)
zajęcia wyrównawcze z matematyki
środa 7.15 - 8.00
koło dziennikarskie
Guzik Zdzisław piątek 12.40 - 13.25 (pokój nauczycielski)
konsultacje z zajęć technicznych
--------
Heizer Maria wtorek 7.15 - 8.00 (sala 58)
język angielski
środa 7.15 - 8.00 (sala 58)
język angielski
Huszał Grzegorz środa 7.15 - 8.00 (sala 044)
zajęcia wyrównawcze z historii
poniedziałek 14.30 - 15.15
koło historyczne
Jabłuszewska Monika
wtorek 7.15 - 7.40 (świetlica)
zajęcia wyrównawcze z religii
koło misyjne
Jankowiak Norbert -------- wtorek 13.45 - 14.30
koło przyrodnicze "Przyroda wokół nas" dla klas IV
Kandulska - Gulczyńska Kamilla środa 14.40 - 15.25 (sala 52)
język niemiecki
--------
Kasprowicz Bożena wtorek 12.40 - 13.25 - klasy IV
zajęcia wyrównawcze

piątek 7.10 - 7.55 - klasy III gim.
zajęcia wyrównawcze z matematyki
--------
Kordylasiński Andrzej czwartek 14.40 - 15.25 (sala 107)
zajęcia wyrównawcze z informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa
wtorek 14.40 - 15.25 (sala 107)
koło informatyczne
Kozal Artur -------- wtorek 12.40 - 13.25 (Hala GOS)
zajęcia sportowe dla klas IV

wtorek 7.10 - 7.45 (Hala GOS)
zajęcia sportowe dla klas VII
Krajewska Teresa poniedziałek 7.10 - 7.55 (sala 117)
zajęcia wyrównawcze z biologii
--------
Krasnosielska Maria poniedziałek 14.30 - 15.15 (sala 042)
zajęcia wyrównawcze
SKC
zgodnie z potrzebami
Król Olga -------- poniedziałek 7.15 - 8.00 (sala 127)
koło polonistyczne
Krystkowiak Anna czwartek 7.15 – 8.00 (sala 119)
zajęcia wyrównawcze z geografii
środa 7.15 – 8.00 (sala 119)
koło geograficzne
Kusza Henryk -------- wtorek, czwartek 16.30 - 18.00 (sala aktywnej rekreacji)
zajęcia z judo
Maćkowiak Monika
-------- koło teatralne
Musiała Dorota -------- --------
s. Obremska Ewelina
-------- --------
Ogórkiewicz Marek -------- środa 7.15 - 8.00
koło dziennikarskie
Rosiak Elżbieta środa 7.15 - 8.00 (świetlica)
czwartek 12.30 - 15.30 (świetlica)
zajęcia wyrównawcze z matematyki
--------
Rudomina Justyna -------- środa 7.15 - 8.00
koło teatralne

środa 7.15 - 8.00
koło dziennikarskie
Szymańska Edyta wtorek 14.40 - 15.25 (sala 109)
zajęcia wyrównawcze z matematyki
--------
Trydeńska Ewa czwartek 14.40 - 15.25 (sala multimedialna)
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
wtorek 14.40 - 15.25 (sala multimedialna)
koło z języka angielskiego, przygotowanie do konkursów
Wróbel Anna -------- --------
Zwierzchowska Agnieszka -------- koło plastyczne