30 styczeń

wtorek, 30 stycznia 2018 Artur Kozal Aktualności sportowe

Relacja z zawodów

9 i 11 stycznia 2018 r. w Hali GOS w Suchym Lesie odbyły się turnieje gminne dziewcząt i chłopców w piłce koszykowej i w piłce ręcznej, których głównym organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie, pod nadzorem nauczyciela wychowania fizycznego mgr Artura Kozala.

Nagrodą za zwycięstwo w turnieju był awans najlepszej szkoły do dalszej rywalizacji, w ramach Szkolnego Związku Sportowego na poziomie półfinału powiatu poznańskiego – zawody te odbędą s…

Zobacz więcej

18 wrzesień

poniedziałek, 18 września 2017 Henryk Kusza Aktualności sportowe

Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu o Puchar Dyrektora
Gimnazjum im. Jana Pawła II

W dniu 22.06.2017 roku o godz. 9.30 na basenie Parku Wodnego „OCTOPUS” odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu w dwóch kategoriach: wyścig indywidualny na dystansie 50 m stylem dowolnym i sztafetowy 4x25 m. Każda klasa miała obowiązek wystawić co najmniej 1-ą zawodniczkę i 1-go zawodnika.

Zawody odbyły się w kategoriach:

  • wyścig indywidualny dziewcząt 50 m stylem dowolnym o mistrzynie klas I, II i III;
  • wyścig indy…
Zobacz więcej

05 czerwiec

poniedziałek, 05 czerwca 2017 Małgorzata Antas Aktualności sportowe

Finał Rejonu Poznań Wschód w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 31.05 2017 r. w Dolsku (pow. Śremski) odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców. W finale rejonu startowały po dwie najlepsze drużyny chłopców z zawodów powiatowych, co ogółem stanowiło 12 zespołów.

Naszą szkołę reprezentowali - Piotr Kołpa i Szymon Kubacha. Tak samo jak na zawodach powiatowych, przy takiej ilości drużyn finały rozegrane zostały systemem brazylijskim.

Nasi chłopcy uplaso…

Zobacz więcej

04 czerwiec

niedziela, 04 czerwca 2017 Małgorzata Antas Aktualności sportowe

Finał Powiatu Poznańskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 22.05.2017 r. w Murowanej Goślinie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali trzecioklasiści - Maciej Gładyś i Szymon Kubacha.

W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn. Zawody zostały rozegrane systemem brazylijskim na 12 drużyn. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 4 miejsce po Mosinie, Puszczykowie i Murowanej Goślinie, co dało nam awans do …

Zobacz więcej

19 kwiecień

środa, 19 kwietnia 2017 Antoni Białek, kl. IIID Aktualności sportowe

Półfinał powiatu turnieju piłki nożnej

Etap półfinału powiatu turnieju piłki nożnej odbył się 11 kwietnia 2017 roku w Stęszewie. Wzięły w nim udział trzy drużyny ze szkół ze Stęszewa, Puszczykowa oraz nasza z Suchego Lasu. Mecze zostały rozegrane w systemie "każdy z każdym".

Reprezentacja naszej szkoły wygrała pierwszy mecz 7 : 2 z drużyną z Puszczykowa. Kolejne spotkanie nasza drużyna przegrała z gimnazjum ze Stęszewa 3 : 5.

Wyniki te nie dały nam awansu do następnego etapu turnieju.

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 16