10 październik

środa, 10 października 2018 Henryk Kusza Aktualności sportowe

Sucholeski Miting Lekkoatletyczny

Suchy Las, 4.10.2018 r.

31 osobowa reprezentacja szkoły wzięła udział w trzecim z kolei mitingu lekkoatletycznym, organizowanym w tym roku przez UKS Dąb Suchy Las. Zawody rozgrywane były w konkurencjach biegowych: 60m, 300m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, rzut piłką lekarską i sztafeta 4 x 337m.

 1 miejsca zdobyli:

  • Oliwia Urbaniak z klasy 5a - w biegu na 300m,
  • Maciej Haupt z klasy 7c - w biegu na 300m,
  • Jan Waligóra z klasy 8c - rzut piłką lekarską …
Zobacz więcej

21 czerwiec

czwartek, 21 czerwca 2018 Henryk Kusza Aktualności sportowe

Dzień Sportu w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Suchym Lesie

Młodzież w naszej szkole na sportowo pożegnała rok szkolny 2017/18. Na boisku, bieżni lekkoatletycznej, hali sportowej GOS i basenie OCTOPUS do rywalizacji w kilku dyscyplinach sportowych zgłosiło się ponad 100 uczniów.

W trakcie zawodów wyłoniono spośród klas czwartych najlepsze sztafety biegowe, najlepsze sztafety w pływaniu i najlepszych pływaków w wyścigu indywidualnym. Wszystkie klasy 4-te, zgłosiły do rywalizacji swoich r…

Zobacz więcej

07 czerwiec

czwartek, 07 czerwca 2018 Małgorzata Antas Aktualności sportowe

Półfinał Rejonu Wielkopolskich rozgrywek w siatkowej piłce plażowej chłopców

W środę 6.06.2018 r. w Dolsku (powiat śremski) rozegrał się Półfinał Rejonu w Plażówce Chłopców. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Adamczak i Karol Dylski.

Tradycyjnie zawody przy tylu drużynach rozgrywane były systemem brazylijskim. Nasi chłopcy po zaciętej walce uplasowali się na 5 miejscu. Jest to nasz najlepszy jak dotąd wynik na zawodach tej rangi.

Gratulujemy!

 

Zobacz więcej

07 czerwiec

czwartek, 07 czerwca 2018 Małgorzata Antas Aktualności sportowe

Finał Powiatu Poznańskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców

W piątek 25.05.2018 r. w Mosinie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Adamczak i Paweł Czapka. Tak samo jak u dziewcząt turniej rozgrywany był systemem brazylijskim, który jest najszybszym przy dużej ilości drużyn. W Mosinie spotkały się reprezentacje 10 szkół z powiatu. Nasi chłopcy dali z siebie wszystko i zawody ukończyli na 2 miejscu za Murowaną Gośliną. 3 m…

Zobacz więcej

07 czerwiec

czwartek, 07 czerwca 2018 Małgorzata Antas Aktualności sportowe

Finał Powiatu Poznańskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt

We wtorek 22.05.2018 r. w Murowanej Goślinie został rozegrany Finał Powiatu w Piłce Plażowej Dziewcząt. W turnieju wzięło udział 11 drużyn. Naszą szkołę reprezentowała Karolina Kaczmarek i Julia Kołodziejczak.

Zawody rozgrywane były systemem brazylijskim, polegającym na szybkiej eliminacji (po drugim przegranym meczu drużyna odpada). Nasze dziewczęta grały bardzo dobrze, ale niestety trafiły na mocniejsze drużyny już w pierwszych …

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 26