Platforma do nauki języka angielskiego online


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z platformą do nauki języka angielskiego online:

 - www.engly.pl

stworzoną dla uczniów naszego Gimnazjum przez nauczycielkę języka angielskiego p. Martę Patkowską.

Strona powstała, aby zachęcić uczniów do rozwijania swoich umiejętności językowych w trochę innej niż tradycyjna formie – online.

Na stronie umieszczane są systematycznie autorskie ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia egzaminacyjne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ćwiczenia przeznaczone są dla wszystkich uczniów w celu bieżącej powtórki materiału, dla trzecioklasistów powtarzających materiał do egzaminu gimnazjalnego, a także dla uczniów klas z poszerzonym programem języka angielskiego, chcących doskonalić zdolności językowe pod kątem Konkursów czy Olimpiad.

Korzystanie ze strony jest całkowicie bezpłatne, a po zarejestrowaniu się użytkownicy mogą śledzić swoje wyniki w nauce.

Zachęcamy do odwiedzin.


 

Miło nam poinformować, że platforma internetowa Engly, stworzona przez panią Martę Patkowską, została wyróżniona jako jedno z najlepszych narzędzi do nauki j. angielskiego według magazynu Komputer Świat. 
O platformie przeczytać możemy w publikacji wydanej we wrześniu 2016 roku przez magazyn Komputer Świat, w której opisano 50 najlepszych serwisów, aplikacji mobilnych oraz programów polecanych przez nauczycieli do nauki języków. 

Zapraszamy do lektury oraz do korzystania z platformy Engly!