23 czerwiec

wtorek, 23 czerwca 2020 Justyna Rudomina, Monika Jabłuszewska Aktualności biblioteki

Zabierz książkę na wakacje

Biblioteka szkolna przygotowała konkurs,  do którego zapraszamy wszystkich czytelników (uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły), którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez dobrej książki. Zasady są proste:
podczas wyjazdu wakacyjnego zrób zdjęcie, na którym znajdzie się książka z naszej biblioteki oraz, co bardzo ważne, specjalna zakładka, która jest dostępna w bibliotece dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w konkursie.
Celem konkursu jest promocja czytelnictwa nie tylko w domu i miejscu zamieszkania, ale przede wszystkim tam, gdzie czytanie dobrej książki przysparza wielu przyjemności, czyli na wakacjach.

Konkurs dzieli się na dwie kategorie:

1 - najdalsza odległość wakacyjnego wyjazdu z książką w walizce (na terenie Polski),
2 - najlepsze artystycznie zdjęcie z czytaną, ulubioną książką.

Jedynym warunkiem koniecznym do tego, aby wziąć udział w konkursie, jest odebranie z biblioteki specjalnej zakładki, którą należy umieścić w widocznym miejscu. Bez niej nawet najpiękniejsze zdjęcie nie będzie brane pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu, a można w nim wygrać ciekawe nagrody.
Nadesłane zdjęcia oceni konkursowe jury.
Książki na wakacje można wypożyczać od poniedziałku 22.06 do czwartku 25.06 w godzinach 8.00-14.00-na POZIOMKOWEJ, oraz we wtorek i środę (23 i 24 czerwca) na Konwaliowej

Biblioteka na Poziomkowej zaprasza również w pierwszym tygodniu po zakończeniu roku szkolnego

poniedziałek 8.00—9.30
wtorek-piątek 8.00-12.00


Fotografie o wymiarze 15x20 cm należy dostarczyć lub przesłać do biblioteki do 15 września 2020.
Gorąco zachęcamy do wakacyjnej lektury i udziału w konkursie!
Panie z biblioteki