29 listopad

środa, 29 listopada 2017 Marcelina Francuz kl. IIID Aktualności Rady Rodziców

Człowiek w drodze

W piątek 24 listopada, na 4 i 5 godzinie lekcyjnej, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie odbyło się kolejne spotkanie z serii spotkań z ciekawymi ludźmi organizowanych przez Radę Rodziców.

Tym razem naszym gościem był podróżnik – Wojciech Kostyk. Pan Wojciech swoje podróże rozpoczął od pielgrzymki Camino de Santiago (szlak św. Jakuba). Nasz gość nie tylko wędruje, ale poświęca się twórczości pisarskiej. Na co dzień prowadzi bloga – Peregrinos –gdzie może…

Zobacz więcej

24 listopad

piątek, 24 listopada 2017 Przemysław Kaszuba Aktualności Rady Rodziców

Komunikat Rady Rodziców

W związku z zapytaniami o kontakt do Rady Rodziców informujemy, że w każdej klasie został wybrany przedstawiciel do Rady i wszelkie uwagi, zapytania, propozycje proszę zgłaszać bezpośrednio do swoich klasowych przedstawicieli.

W imieniu Rady Rodziców
Mikołaj Majchrzak – Przewodniczący.

Zobacz więcej

23 listopad

czwartek, 23 listopada 2017 Przemysław Kaszuba Aktualności Rady Rodziców

Konkurs Rady Rodziców

Rada Rodziców ogłasza konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I i IV. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie własnoręcznej pracy o formacie A-4, techniką dowolną ( farby, kredki, wyklejanka) i przekazanie ich nauczycielowi wychowawcy. Nauczyciele powinni przekazać prace do sekretariatu szkoły w teczce lub kopercie, tzn. jedna paczka jedna klasa, do dnia 8.12.2017. Prace muszą być wykonane samodzielnie podczas lekcji z…

Zobacz więcej

15 listopad

środa, 15 listopada 2017 Przemysław Kaszuba, Ewa Trydeńska Aktualności Rady Rodziców

Zbiórka zniczy na cmentarz w Chojnicy

W październiku Rada Rodziców zaproponowała zorganizowanie zbiórki zniczy na chojnicki cmentarz. Tą cenną inicjatywę, mającą na celu upamiętnienie naszych przodków przez najmłodszych mieszkańców gminy, chętnie podjął Samorząd Uczniowski. Młodzież przygotowała plakat i rozpoczęła zbiórkę. Na jej efekty nie trzeba było długo czekać. Udało sie zebrać ponad 200 zniczy, które zostały ustawione na nagrobkach.

Dzięki ofiarności uczniów, przed uroczystościami w dni…

Zobacz więcej

15 czerwiec

czwartek, 15 czerwca 2017 Małgorzata Bundyra-Warańska Aktualności Rady Rodziców

Spotkanie z Mistrzem

9 czerwca 2017 roku w Gimnazjum im Jana Pawła II w Suchym Lesie odbyło się kolejne już spotkanie z czterokrotnym mistrzem świata w wioślarskiej czwórce podwójnej, trzykrotnym olimpijczykiem (Ateny, Pekin, Londyn) oraz mistrzem olimpijskim z Pekinu w 2008 roku, Panem Michałem Jelińskim. Było to spotkanie zorganizowane przez Radę Rodziców, a prowadzącym był, jak zwykle, przewodniczący RR Pan Mikołaj Illukowicz.

Wybitnego Gościa powitał Dyrektor Pan Jarosław Krajewski.

Uczni…

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 59