15 czerwiec

czwartek, 15 czerwca 2017 Małgorzata Bundyra-Warańska Aktualności Rady Rodziców

Spotkanie z Mistrzem

9 czerwca 2017 roku w Gimnazjum im Jana Pawła II w Suchym Lesie odbyło się kolejne już spotkanie z czterokrotnym mistrzem świata w wioślarskiej czwórce podwójnej, trzykrotnym olimpijczykiem (Ateny, Pekin, Londyn) oraz mistrzem olimpijskim z Pekinu w 2008 roku, Panem Michałem Jelińskim. Było to spotkanie zorganizowane przez Radę Rodziców, a prowadzącym był, jak zwykle, przewodniczący RR Pan Mikołaj Illukowicz.

Wybitnego Gościa powitał Dyrektor Pan Jarosław Krajewski.

Uczni…

Zobacz więcej

30 kwiecień

niedziela, 30 kwietnia 2017 Rozalia Walkowiak, kl. IG, Małgorzata Bundyra-Warańska Aktualności Rady Rodziców

Cześć pieśni, Mistrzu

W dniu 25.04.2017 r. odbyło się spotkanie klas pierwszych z panem Sławomirem Pietrasem, który ponownie zawitał do naszej szkoły, aby opowiedzieć nam o jednej z ciekawych postaci związanych ze sztuką. Spotkanie było zorganizowane przez Radę Rodziców, a prowadzącym był jej przewodniczący – Pan Mikołaj Illukowicz.

Pan Sławomir Pietras jest człowiekiem zakochanym w operze. Już od dziecka miał styczność z teatrem operowym. W czasie studiów założył Towarzystwo Przyjaciół Opery …

Zobacz więcej

26 styczeń

czwartek, 26 stycznia 2017 Małgorzata Bundyra Warańska, Andrzej Karpiński kl. IIID Aktualności Rady Rodziców

Świat w obiektywie

Dnia 26 stycznia 2017 r. klasy z rozszerzonym językiem angielskim naszego gimnazjum miały możliwość spotkania się z Radu Sighetim – rumuńskim fotografem prestiżowej agencji informacyjnej Reuters. Nad całością jak zwykle czuwał przewodniczący Rady Rodziców pan Mikołaj Illukowicz. Spotkanie odbyło się całkowicie w języku angielskim, co nie przeszkodziło uczniom w zadaniu wielu ciekawych pytań.

Na początku swojego wystąpienia pan Radu pokazał nam „magiczną sztuczkę”, która, jak…

Zobacz więcej

17 styczeń

wtorek, 17 stycznia 2017 Ewa Trydeńska, Weronika Sarnowska i Wiktoria Wojcieszyńska kl. IIIC Aktualności Rady Rodziców

Szymon Ziółkowski w sucholeskim Gimnazjum

Dnia 17.01.2017 r. nasze gimnazjum odwiedził wielki sportowiec - mistrz olimpijski i mistrz świata w rzucie młotem, pan Szymon Ziółkowski. Spotkanie, w którym wzięli udział uczniowie trzecich klas, tradycyjnie już poprowadził przewodniczący Rady Rodziców pan Mikołaj Illukowicz.

Pan Szymon chętnie odpowiadał na pytania zadawane przez gimnazjalistów. Zdradził nam, że swoją karierę rozpoczął dzięki swojemu ojcu, który zaprowadził go na pierwszy trening w …

Zobacz więcej

20 grudzień

wtorek, 20 grudnia 2016 Małgorzata Bundyra Warańska, Jan Czarnecki kl. IIIB Aktualności Rady Rodziców

Mateusz Borek w sucholeskim Gimnazjum

W dniu 20.12.2016 r., w naszej szkole odbyło się spotkanie ze znanym komentatorem i dziennikarzem sportowym – Marcinem Borkiem. Ze względu na opóźnioną godzinę rozpoczęcia wizyty, rozmowa z naszym gościem przebiegła w bardzo kameralnej atmosferze.

Do sali konferencyjnej, która mieści się obok sekretariatu, wchodziliśmy dosyć niepewnie. Byliśmy podekscytowani obecnością pana Marcina, lecz jeszcze bardziej onieśmielił nas fakt, że do spotkania przystępowaliś…

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 55