16 kwiecień

czwartek, 16 kwietnia 2015 Małgorzata Bundyra Warańska Aktualności Rady Rodziców

AudioFeels w sucholeskim Gimnazjum

16 kwietnia 2015 r. uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie mieli okazję gościć zespół AUDIOFEELS, który kilka lat temu dał się poznać dzięki udziałowi w programie „Mam talent”. Dziś mają na swym koncie kilka płyt, w tym złotą, koncertują po całej Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych. W napiętym grafiku znaleźli jednak czas, aby gościć w sucholeskim Gimnazjum.
Spotkanie przy Poziomkowej 11 z artystami odbyło się już drugi raz w ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi, które organizuje Rada Rodziców.
AUDIOFEELS pojawił się w komplecie.

Panowie opowiadali o swoich doświadczeniach z muzyką Vockal Play, którą wykonują, a polega ona na naśladowaniu instrumentów poprzez wyłączne wykorzystanie głosu, o swoich początkach w zespole, o codziennej, ciężkiej pracy wokalistów, o koncertach w Polsce i za granicą.
Uczniowie zadawali mnóstwo pytań, na które artyści odpowiadali wyczerpująco. Pytali jakie instrumenty naśladują poszczególni członkowie zespołu, skąd pomysł na wykonywanie tego rodzaju muzyki. Ciekawił ich czas pracy AudioFeelsów, rodzaje ćwiczeń językowych, koncerty, płyty i oczywiście … zarobki. Pytano o drogę do sukcesu, ale nie obeszło się również bez pytań dotyczących wpadek podczas koncertów czy nawet sposobu pielęgnacji brody przez jednego z członków zespołu.
Na koniec artyści wykonali jeden ze swych utworów – pokazując wielki talent.
Członkowie zespołu nawiązali bardzo dobry kontakt z młodzieżą, dzięki czemu podczas spotkania była niezwykle przyjemna. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję jeszcze nie raz spotkać się z tymi wspaniałymi artystami. To spotkanie na pewno zapisze się na długo w pamięci sucholeskich gimnazjalistów