05 grudzień

sobota, 05 grudnia 2015 Martyna Gwiazda kl. IE Aktualności Rady Rodziców

Spotkanie z Katarzyną Skrzynecką

Dnia 5 grudnia 2015 roku w Gimnazjum im Jana Pawła II w Suchym Lesie odbyło się niezapomniane spotkanie z Panią Katarzyną Skrzynecką.
Spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor – Jarosław Krajewski. Pani Skrzynecka przedstawiła się i krótko o sobie opowiedziała. Gdy skończyła, z niecierpliwością czekała na pytania. Młodzież dopytywała o jej życie prywatne, a także o emocje związane z uczestnictwem w programach telewizyjnych. Piosenkarka i aktorka intrygująco opowiadała o jej współuczestnictwie w reality show, a także o prowadzeniu wielu programów muzycznych. Uczniowie wysłuchiwali opowieści o jej wpadkach i sukcesach. Najbardziej zadziwił uczniów moment kiedy Pani Katarzyna spontanicznie zaśpiewała im kawałek swojej piosenki. Opowieści o karierze i życiu zaproszonego gościa wywierały na publiczności śmiech, a także głębokie zastanowienie.
Na koniec wszyscy uczniowie mogli poprosić Panią Skrzynecką o autograf i zrobić sobie wspólne zdjęcie. Na koniec rozległy się gromkie brawa i wszyscy uczniowie opuścili salę.