19 listopad

sobota, 19 listopada 2016 Magdalena Grzybek, Justyna Rudomina, Olga Gajda kl. IID Aktualności Rady Rodziców

Kabareciarze w sucholeskim Gimnazjum

Dnia 19 listopada 2016 r. mieliśmy okazję gościć Igora Kwiatkowskiego, Roberta Motykę i Michała Paszczyka, czyli członków kabaretu "Paranienormalni". Po krótkim przemówieniu, które wygłosiła pani Magdalena Grzybek, na sali pojawili się nasi goście przywitani gromkimi brawami. Spotkanie to zostało zorganizowane przez Radę Rodziców naszej szkoły w ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi.

Nasi goście przybliżyli nam sprawy związane z życiem kabareciarza, śmiesznymi sytuacjami, które miały miejsce podczas występów, opowiedzieli nawet o samych początkach kariery. Jak zawsze uczniowie mogli zaspokoić swoją ciekawość poprzez zadawanie pytań. Interesowało ich przede wszystkim, jakie są ulubione skecze naszych gości, jak długo przebywają w ciągu roku poza domem oraz kim by byli, gdyby nie zostali kabareciarzami.

Sobotnie popołudnie było wyjątkowo udane, a członkowie kabaretu okazali się bardzo sympatyczni. Za spotkanie podziękowaliśmy kwiatami, a na sam koniec można było zrobić sobie zdjęcie z gośćmi.