22 wrzesień

sobota, 22 września 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Uśmiech dla Adriana - podsumowanie akcji charytatywnej

Samorząd Uczniowski z radością informuje, że w wyniku akcji "Uśmiech dla Adriana" wszystkie pyszne, uśmiechnięte ciasteczka z Cukierni Koperski zostały sprzedane! Wiadomość o planowanej przez nas sprzedaży szybko rozeszła się po Suchym Lesie i we wtorek w kolejce do jednego z dwóch stanowisk ustawili się pracownicy Urzędu Gminy, nauczyciele, rodzice uczniów i oczywiście uczniowie. Ponieważ niektórzy kupujący z własnej woli zapłacili za cias…

Zobacz więcej

12 wrzesień

środa, 12 września 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Uśmiech dla Adriana

We wtorek 18 września 2018 r. Samorząd Uczniowski będzie prowadził sprzedaż „Uśmiechniętych” ciastek z Cukierni Koperski w cenie 5 zł za sztukę.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację absolwenta naszej szkoły, Adriana Cebulskiego.

Adrian ma 18 lat. Przeszedł już kilka operacji po tym, jak zdiagnozowano u niego wodogłowie i guza mózgu. Jest cały czas w trakcie chemioterapii, ma niedowład lewostronny. Wcześniej prowadził bardzo aktywny tryb…

Zobacz więcej

12 wrzesień

środa, 12 września 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Zbiórka nakrętek dla Stefanii

To już kolejny rok szkolny, w którym Samorząd Uczniowski w naszej szkole prowadzić będzie zbiórkę plastikowych nakrętek, które przekazujemy rodzicom małej Stefanii.

Dziewczynka urodziła się w 2015 roku. Po urodzeniu miała niewydolność oddechową, stwierdzono u niej także wodogłowie, łagodne zwężenie zastawki tętnicy płucnej, ubytek przegrody międzykomorowej, wrodzoną wadę serca.

Środki pieniężne uzyskane ze sprzedaży nakrętek przeznaczane są na rehabilitację ruc…

Zobacz więcej

13 czerwiec

środa, 13 czerwca 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Dyskoteka charytatywna

6 czerwca 2018 r. odbyła się druga w tym roku szkolnym charytatywna dyskoteka dla klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjalnych. Jej celem było wsparcie zbiórki prowadzonej przez Fundację Siepomaga na rzecz 2,5-letniego Dawidka. Poważna wada serca i płuc zagraża jego życiu, a jedyną szansą jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych.

Dochód ze sprzedanych biletów wstępu na dyskotekę, czyli 157 zł 50 gr przekazany zostanie na konto Fundacji.

Zainteresowanych pomocą dla Dawida zach…

Zobacz więcej

04 czerwiec

poniedziałek, 04 czerwca 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Wielka zbiórka książek – podsumowanie

Przez miesiąc trwała w naszej szkole zbiórka książek dla dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach. Wielu uczniów chętnie włączyło się do akcji, dzięki czemu zebraliśmy ponad 400 książek. Zostały one przekazane do magazynów Fundacji Zaczytani.org, a stamtąd trafią do placówek medycznych w całej Polsce. Od roku 2013 udało się w nich stworzyć już 593 bibliotek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce.

 

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 65