25 marzec

poniedziałek, 25 marca 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Pomagamy!

Pod koniec lutego w naszej szkole odbyły się aż 3 dyskoteki: dla klas czwartych, piątych i tych najstarszych. W wyniku sprzedaży biletów zebraliśmy aż 1400 zł. Postanowiliśmy podzielić tę kwotę na pół i wspomóc dwie osoby zmagające się z chorobą nowotworową: naszego absolwenta, Adriana Cebulskiego i 6-letniego Kubusia Jankowskiego z Łodzi, u którego 14 lutego zdiagnozowano guza pnia mózgu. Obaj są podopiecznymi Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”.

Więcej na temat…

Zobacz więcej

25 marzec

poniedziałek, 25 marca 2019 Aleksandra Młodziejowska kl. VIII C Aktualności samorządu

Pierwszy dzień wiosny

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Postanowiliśmy więc przywitać tę porę roku ubierając kolorowe stroje zamiast mundurków. Było więc zielono, żółto, czerwono, kwiatowo. Na głowach wielu uczennic zobaczyć można też było piękne wianki.

Mamy nadzieję, że wiosna rozgości się na dobre - z utęsknieniem czekamy na ciepłe i słoneczne dni! 

Zobacz więcej

11 marzec

poniedziałek, 11 marca 2019 Marta Machowska, Marzena Marciniak-Nowak Aktualności samorządu

Dyskoteka klas 4

Dnia 4 marca 2019 r. w auli naszej szkoły przy ul. Poziomkowej odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV.

W trakcie ponad dwugodzinnej zabawy królowała dobra muzyka i taniec. Uczniowie bawili się nie tylko przy najnowszych hitach, ale również i tych nieco starszych. Liczne konkursy, układy taneczne i pląsy z kolorowymi balonami z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.

Szczególne podziękowania należą się naszym gimnazjalistom, którzy pokazali młodszym, jak nale…

Zobacz więcej

07 marzec

czwartek, 07 marca 2019 Marika Turbiasz kl. III F Aktualności samorządu

Dyskoteka szkolna

W czwartek 28 lutego odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas 7,8 i 3 gimnazjum zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Profesjonalną obsługą muzyczną zajęli się absolwenci: Jacek Kierski i Piotr Jasiński. Zabawa trwała trzy godziny, podczas których parkiet nigdy nie był pusty. Nie zabrakło klasycznych i nowych hitów, uczniowie wspólnie odtańczyli też tzw. belgijkę.

Świetna muzyka, kolorowe balony i światła, dobre humory i dużo tańca, a do tego cel charytatywny. Całkowity d…

Zobacz więcej

04 marzec

poniedziałek, 04 marca 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Zbiórka dla Azorka

W lutym klasa 4a zgłosiła się do Samorządu Uczniowskiego z pomysłem zorganizowania zbiórki dla schroniska Azorek w Obornikach. Uczniowie tej klasy przygotowali plakaty informujące o akcji, a w holu szkoły ustawili karton, do którego można było wkładać przyniesione na zbiórkę rzeczy. Paczki i puszki z karmą, koce, miski i środki lecznicze systematycznie przenosili do swojej sali i stworzyli listę osób, które zaangażowały się w zbiórkę.

W akcji wzięło udział 58 uczniów.

Dzięk…

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 82