10 grudzień

wtorek, 10 grudnia 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Mikołajkowy dzień bez mundurka

6 grudnia nasza szkoła przeżyła istną inwazję Mikołajów! Tego dnia uczniowie mogli zostawić mundurki w domach i zastąpić je ubraniami w kolorze czerwonym i mikołajkowymi czapeczkami:) Skorzystali z tej okazji z ochotą. Sami zobaczcie!

Zobacz więcej

02 grudzień

poniedziałek, 02 grudnia 2019 Antonina Rymaszewska kl. VII A Aktualności samorządu

Dni pełne serdeczności, czyli ,,Życzliwa poczta" w naszej szkole!

W związku z obchodzonym 21 listopada Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień Samorząd Uczniowski zorganizował tzw. ,,Życzliwą pocztę". Od środy 20 listopada, przez 3 dni, do specjalnej skrzynki wrzucać można było kartki i liściki z pozytywnym przekazem, słowami sympatii lub miłym pozdrowieniem. Przesyłkę miał szansę otrzymać każdy uczeń, nauczyciel lub inny pracownik szkoły. W piątek i w poniedziałek członkowie samorządu, wciela…
Zobacz więcej

02 grudzień

poniedziałek, 02 grudnia 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Konkurs na najlepszą gazetkę z okazji Święta Niepodległości

Konkurs Samorządu Uczniowskiego na najlepszą gazetkę z okazji Święta Niepodległości rozstrzygnięty!
Rada Rodziców postanowiła ufundować nagrody w trzech kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-5 oraz klasy 6-8. W ocenianiu wzięło udział ośmioro członków SU, przyznając od 0 do 6 punktów każdej gazetce. Brano pod uwagę pomysł, wykonanie i treść.


Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

klasy 1-3

  • I miejsce: klasa 1B (44 pkt.)
  • I…
Zobacz więcej

17 listopad

niedziela, 17 listopada 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Dzień śpiocha

Gdy za oknem szaro i ponuro, trudno rano wstać z łóżka, a poobiednia drzemka wydaje się bardziej kusząca niż zwykle. Zatem 14 listopada Samorząd Uczniowski zaproponował uczniom naszej szkoły dzień bez mundurka będący jednocześnie świętem wszystkich śpiochów. Tak jak w latach ubiegłych, wiele osób skorzystało z okazji do pozostawienia stroju szkolnego w domu, by zamiast niego przyodziać się w piżamę, szlafrok i wygodne papcie. Niektórzy zaopatrzeni byli ponadto w miękkie kocyki i u…

Zobacz więcej

12 listopad

wtorek, 12 listopada 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Samorząd Uczniowski na Facebooku!

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza na swoją stronę na Facebooku! Będziemy starać się na bieżąco informować o wszystkich aktualnościach w naszej szkole.

Wejdź na https://bit.ly/2NpweF3 lub przez zakładkę Samorządu na stronie szkoły.

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 96