10 luty

poniedziałek, 10 lutego 2020 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Misie Ratownisie

W styczniu Samorząd Uczniowski przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Misie Ratownisie zainicjowanej przez Fundację Wsparcie 112. Celem akcji, odbywającej się już po raz piaty, jest zebranie pluszaków, które przekazane zostaną jednostkom Straży Pożarnej, zespołom Ratownictwa Medycznego i pozostałym służbom, które ratują dzieci z wypadków, pożarów i innych kryzysowych sytuacji. Misie Ratownisie pomagają dzieciom wyciszyć się i pokonać strach w trudnych chwilach.
Kilka wielk…

Zobacz więcej

23 styczeń

czwartek, 23 stycznia 2020 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Adoptowaliśmy koalę!

W reakcji na tragiczne wiadomości docierające do nas z dotkniętej ogromnymi pożarami Australii, postanowiliśmy skorzystać z możliwości, jaką daje Koala Hospital w Port Macquarie: adoptowaliśmy koalę!

Linr Anwen to młoda samiczka, która doznała licznych poparzeń ciała, a jej futro było w 90% przypalone. Wirtualna roczna adopcja to wpłata 40 dolarów australijskich na konto działającego od ponad 40 lat szpitala w Port Macquire. Środki pozyskane dzięki wirtualnym adopcjom prze…

Zobacz więcej

23 grudzień

poniedziałek, 23 grudnia 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Świąteczny kiermasz charytatywny

 

18 grudnia w budynku przy ul. Poziomkowej odbył się świąteczny kiermasz charytatywny.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i ich rodziców tego dnia  można było kupić rozmaite ozdoby choinkowe, kartki, stroiki, świeczniki, bileciki prezentowe, a także jemiołę. Uczęszczające do świetlicy dzieci z klas 1-3, a także starsi uczniowie, przygotowali przepiękne rękodzieło, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kupujących.

Zebraliśmy 613 zł 50 gr! Tę kwotę przekażemy…

Zobacz więcej

23 grudzień

poniedziałek, 23 grudnia 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Konkurs Rady Rodziców na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Rady Rodziców na najpiękniejszą kartkę świąteczną został rozstrzygnięty! Jury składające się z członków Samorządu Uczniowskiego oceniło zgłoszone prace w 3 kategoriach:


Klasy 1-3:
1 miejsce - Konstancja Cel 3D
2 miejsce - Oliwia Jaworska 2E oraz Miłosz Bergander 3A
3 miejsce - Amelka Więcławska 1C oraz Hania Kozłowska 1A


Klasy 4-5:
1 miejsce - Maksymilian Kaźmierowski 5A
2 miejsce - Adam Kozłowski 5H
3…

Zobacz więcej

10 grudzień

wtorek, 10 grudnia 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Mikołajkowy dzień bez mundurka

6 grudnia nasza szkoła przeżyła istną inwazję Mikołajów! Tego dnia uczniowie mogli zostawić mundurki w domach i zastąpić je ubraniami w kolorze czerwonym i mikołajkowymi czapeczkami:) Skorzystali z tej okazji z ochotą. Sami zobaczcie!

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 100