28 styczeń

niedziela, 28 stycznia 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Podsumowanie akcji "Uśmiech dla Eryka"

W miniony czwartek, 25 stycznia 2018 r., odbyła się zorganizowana przez Samorząd Uczniowski charytatywna dyskoteka dla klas VII i gimnazjalnych. Jej celem było zgromadzenie funduszy na kosztowny lek dla 15-letniego Eryka z Poznania, dla którego jest on ostatnią szansą na pokonanie nowotworu. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli i na dyskotece pojawiło się ponad 60 osób, choć biletów sprzedano dużo więcej. Byli bowiem i tacy, którzy z różnych wzg…

Zobacz więcej

22 styczeń

poniedziałek, 22 stycznia 2018 Adrianna Szczodrzyńska kl. IIIB Aktualności samorządu

Uśmiech dla Eryka

W najbliższy czwartek, 25 stycznia 2018 r., Samorząd Uczniowski będzie prowadził sprzedaż kruchych "uśmiechniętych" ciasteczek w cenie 5 zł/szt. Odbędzie się także charytatywna dyskoteka karnawałowa dla klas 7, 2 Gim i 3 Gim (bilety w cenie 5 zł do nabycia w sklepiku szkolnym).

Całkowity dochód ze sprzedaży ciastek i biletów przeznaczony będzie na leczenie 15-letniego Eryka z Poznania, który od 8 lat zmaga się z nowotworem (ostra białaczka/ chłoniak limfoblastyczny pre-B).

W…

Zobacz więcej

21 styczeń

niedziela, 21 stycznia 2018 Adrianna Szczodrzynska kl. IIIB, fot. Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

W czwartek 18.01.2018 r. odbył się kolejny dzień bez mundurka. To jednocześnie Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, dlatego uczniowie mogli przebrać się za Puchatka i jego przyjaciół lub wybrać stroje w kolorach puchatkowych: żółtym i czerwonym. Na korytarzach spotkać można było Kłapouchego i kilka Prosiaczków. Ponadto, na drzwiach wielu sal lekcyjnych pojawiły się ilustracje i zabawne cytaty z bajki o Kubusiu.

Dlaczego ten dzień obchodzony jest 18 stycz…

Zobacz więcej

18 styczeń

czwartek, 18 stycznia 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Zbiórka dla schroniska "Azorek"

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku postanowiliśmy wesprzeć schronisko dla bezdomnych zwierząt "Azorek" znajdujące się w Obornikach. Dowiedzieliśmy się, że aktualnie główną potrzebą schroniska jest karma specjalistyczna - dla zwierzaków otyłych, dla alergików, dla psów chorych na wątrobę i nerki. Bardzo potrzebne są także środki przeciwpchelne i środki na odrobaczenie. Jak zawsze przydadzą się koce, legowiska, smycze i miski.

Zachęcamy do udziału…

Zobacz więcej

13 styczeń

sobota, 13 stycznia 2018 Adrianna Szczodrzyńska kl. IIIB, fot: Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną

W okresie przedświątecznym, w naszej szkole odbył się ogłoszony przez Samorząd Uczniowski konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną. Wystrój sal był oceniany przez 3-osobową komisję składającą się z członków SU. Każdy z nich mógł przyznać od 1 do 5 punktów.
Wybór nie był łatwy, ponieważ wszystkie sale wyglądały bardzo ładnie, a niektóre wręcz olśniewająco. Oprócz choinek pojawiły się w nich światełka, kolorowe łańcuchy, stroik…

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 54