22 październik

niedziela, 22 października 2017 Małgorzata Bundyra-Warańska, Adrianna Szczodrzyńska kl. IIIb Aktualności samorządu

Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego

Na początku października odbyły się wybory, podczas których wybrano członków do nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wybrani uczniowie na pierwszym zebraniu planowali swą pracę na cały rok szkolny. Społeczność szkolna mogła poznać osobiście wszystkich członków, którzy przedstawili się podczas uroczystości związanej z Dniem Edukacji Narodowej.

Przewodniczącą została Anna Jasińska – uczennica klasy IIIc, zastępcą przewodniczącego zaś Marta Przybył z kl. III…

Zobacz więcej

21 wrzesień

czwartek, 21 września 2017 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Zbieramy nakrętki dla Stefanii

W tym roku szkolnym ponownie bierzemy udział w zbiórce plastikowych nakrętek. To ważna akcja dla rodziców małej Stefanii, gdyż środki uzyskane z ich sprzedaży pozwalają na częściowe pokrycie kosztów jej leczenia i rehabilitacji.

Cieszymy się, że między innymi dzięki zaangażowaniu w zbiórkę uczniów naszej szkoły, Stefcia była już na dwóch turnusach rehabilitacyjnych, a intensywne ćwiczenia pozwoliły na osiągnięcie ogromnych postępów: dziewczynka postawiła pierwsze…

Zobacz więcej

23 czerwiec

piątek, 23 czerwca 2017 Marcelina Francuz, kl. IID, Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Zbiórka nakrętek - podsumowanie

Przez cały rok szkolny Samorząd Uczniowski prowadził zbiórkę plastikowych nakrętek, która była jednocześnie rywalizacją międzyklasową. Klasy, które przyniosły największą ich ilość zostały hojnie nagrodzone.

Podium w roku szkolnym 2016/2017 wygląda następująco:

  • I miejsce: klasa 3g,
  • II miejsce: klasa 3d,
  • III miejsce: klasa 1g.

Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w zbiórkę w przyszłym roku! Przypominamy, że cel jest szlachetny - wspieram…

Zobacz więcej

08 czerwiec

czwartek, 08 czerwca 2017 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Pokaż mi swoją biblioteczkę

Kontynuując wątek propagowania czytelnictwa wśród młodzieży, Samorząd Uczniowski przygotował w auli szkoły wystawę zdjęć przedstawiających imponujące biblioteki z różnych stron świata oraz prywatne biblioteczki uczniów, nauczycieli, a nawet ich dzieci. Trzeba przyznać, że niektóre kolekcje robią wrażenie!

Z wystawy można się też dowiedzieć, jaką rolę pełnią biblioteki, gdzie znajduje się najstarsza biblioteka na świecie oraz który naród uznawany jest za najbardziej …

Zobacz więcej

25 maj

czwartek, 25 maja 2017 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Wielka zbiórka książek - podsumowanie

Przez prawie miesiąc trwała w naszej szkole zbiórka książek dla dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach. Celem akcji organizowanej przez Fundację Zaczytani.org, jest wsparcie małych pacjentów i jednocześnie promowanie czytelnictwa.

W szkolnej zbiórce udział wzięło wiele osób, dzięki czemu udało nam się zebrać aż 520 książek.

Bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się do tej wspaniałej akcji.

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 42