14 styczeń

poniedziałek, 14 stycznia 2019 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Kolorowy dzień bez mundurka

Ostatni dzień zajęć przed feriami zimowymi był jednocześnie ostatnim dniem bez mundurka w tym semestrze.

Samorząd Uczniowski zaproponował poszczególnym rocznikom ubranie się według kolorów: klasy czwarte na zielono, piąte na niebiesko, siódme na biało, ósme na czerwono, a gimnazjalne na czarno. Z łatwością można więc było odróżnić je od siebie podczas przerw.

Zobacz więcej

16 grudzień

niedziela, 16 grudnia 2018 Aleksandra Młodziejowska kl. VIII C Aktualności samorządu

Mikołajkowo bez mundurka

7 grudnia odbył się drugi już w tym roku szkolnym Dzień Bez Mundurka. Uczniowie mogli zrezygnować ze szkolnego stroju i ubrać się na mikołajkowo: na czerwono, biało i zielono. Mile widziane były również czapki mikołajkowe, czy też reniferowe uszy.

Można pokusić się o stwierdzenie, że tego dnia w budynku przy ulicy Poziomkowej miała miejsce prawdziwa inwazja Mikołajów!

W tym roku dni bez mundurka są odbierane z wielkim entuzjazmem, a w szczególności okazują to ucznio…

Zobacz więcej

12 grudzień

środa, 12 grudnia 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Mikołajkowy kiermasz charytatywny

W piątek 7 grudnia w naszej szkole odbył się mikołajkowy kiermasz charytatywny, podczas którego kupić można było przeróżne ozdoby choinkowe i dekoracje bożonarodzeniowe. Wszystkie przekazane zostały na ten cel przez uczniów, a także pracowników szkoły. Zdecydowaną większość ozdób wykonano własnoręcznie. Nabyć można było niepowtarzalne kartki świąteczne, stroiki, gipsowe aniołki, płaskorzeźby, łańcuchy. Dzięki dzieciom ze  świetlicy i ich opiekunom wystawiliśmy …

Zobacz więcej

05 grudzień

środa, 05 grudnia 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Marzycielska poczta

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji Marzycielska Poczta! Kartki i listy do chorych dzieci pisali uczniowie z różnych klas, także pierwszo i drugoklasiści. Niektórzy dołączali naklejki, rysunki, kolorowanki, czy nawet drobne upominki. Wśród adresatów znalazła się m.in. Martynka chora na mukowiscydozę, Mateusz, który z powodu wady wrodzonej porusza się na wózku inwalidzkim i Nikola cierpiąca na czterokończynowe porażenie spastyczne.

Dzięki Wam na ich…

Zobacz więcej

18 listopad

niedziela, 18 listopada 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Marzycielska poczta

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Szkolny Wolontariat oraz Samorząd Uczniowski zapraszają więc wszystkich uczniów do włączenia się w akcję Marzycielska Poczta, polegającą na pisaniu listów i kartek pocztowych do chorych dzieci.

Wystarczy wejść na stronę: marzycielskapoczta.pl/, wybrać dziecko, któremu chcielibyśmy sprawić radość, napisać do niego list lub pocztówkę, nakleić znaczek pocztowy i tak przygotowaną przesyłkę przekazać do pani Moniki Jabł…

Zobacz więcej

Informacje: 1 - 5 z 74