28 styczeń

niedziela, 28 stycznia 2018 Ewa Trydeńska Aktualności samorządu

Podsumowanie akcji "Uśmiech dla Eryka"

W miniony czwartek, 25 stycznia 2018 r., odbyła się zorganizowana przez Samorząd Uczniowski charytatywna dyskoteka dla klas VII i gimnazjalnych. Jej celem było zgromadzenie funduszy na kosztowny lek dla 15-letniego Eryka z Poznania, dla którego jest on ostatnią szansą na pokonanie nowotworu. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli i na dyskotece pojawiło się ponad 60 osób, choć biletów sprzedano dużo więcej. Byli bowiem i tacy, którzy z różnych względów nie mogli tego dnia wziąć udziału w tanecznej zabawie. Chcieli jednak wesprzeć Eryka kupując bilet.

DJ-ami podczas dyskoteki byli chłopcy z klasy 3d, którzy wykazali się pełnym profesjonalizmem! Zgromadzeni w auli szkoły uczniowie świetnie bawili się przy dźwiękach aktualnych hitów, były też dedykacje i piosenki na specjalne zamówienie. Uczennice z klasy 3e przeprowadziły nawet ekspresowe warsztaty taneczne zwieńczone wspólnym wykonaniem popularnej "belgijki".

W piątek Samorząd prowadził sprzedaż pysznych "uśmiechniętych" ciastek z Cukierni Koperski, które cieszyły się ogromną popularnością. W zaledwie kilka minut sprzedano 200 sztuk!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję "Uśmiech dla Eryka".

Dzięki Wam uzbieraliśmy aż 1528 zł!

Jesteście wspaniali!