10 listopad

czwartek, 10 listopada 2016 Antoni Białek, kl. IIID, Jacek Burdziński Aktualności sportowe

Turnieje piłki nożnej

Etap gminny

Etap gminny turnieju piłki nożnej odbył się 28 października 2016 roku w Suchym Lesie na hali GOS. Wzięły w nim udział cztery drużyny, ze szkół z: Chludowa, Biedruska I (szkoła publiczna), Biedruska II (szkoła prywatna) oraz nasza z Suchego Lasu. Mecze zostały rozegrane w systemie "każdy z każdym". Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie 3 mecze.

Wyniki etapu gminnego:

Suchy Las - Chludowo
3 - 2

Suchy Las - Biedrusko I
8 - 0

Suchy Las - Biedrusko II
4 - 0

Zwycięstwa dały nam awans do półfinału powiatu.

Półfinały

Etap półfinału turnieju halowego piłki nożnej odbył się w Murowanej Goślinie 4 listopada 2016 roku. Wzięły w nim udział cztery drużyny, ze szkół z: Murowanej Gośliny, Daszewic, Buku oraz nasza z Suchego Lasu. Mecze jak zwykle zostały rozegrane w systemie "każdy z każdym". Reprezentacja naszej szkoły wygrała pierwszy mecz z Gimnazjum z Murowanej Gośliny 2-0, kolejny z Gimnazjum z Daszewic 1-0. Ostatni z meczy zremisowaliśmy 1-1 z Bukiem.

Wyniki spotkań półfinałowych:

Suchy Las - Murowana Goślina
2 - 0

Suchy Las - Daszewice
1 - 0

Suchy Las - Buk
1 - 1

Te dwie wygrane dały naszej drużynie pewny awans do kolejnego etapu.

Finały

Etap finału turnieju halowego piłki nożnej odbył się w Pobiedziskach 10 listopada 2016 roku. Standardowo wzięły w nim udział cztery drużyny, ze szkół z: Baranowa, Pobiedzisk, Lubonia oraz nasza z Suchego Lasu. Znowu graliśmy turniej systemem "każdy z każdym". Reprezentacja naszej szkoły zremisowała wszystkie 3 mecze. Pierwszy z Baranowem 4 do 4, kolejny z Luboniem 3 do 3 i ostatni z Pobiedziskami 2 do 2.

 

Wyniki etapu finałowego:

Suchy Las - Baranowo
4 - 4

Suchy Las - Luboń
3 - 3

Suchy Las - Pobiedziska
2 - 2

Zakończyliśmy turniej na miejscu trzecim.