26 marzec

niedziela, 26 marca 2017 Maria Krasnosielska Aktualności szkoły

Najbliższe akcje SKC

Baranek Wielkanocny

Już w najbliższą niedzielę, tzn. 26 marca, przed kościołem w Suchym Lesie, rozprowadzać będziemy wielkanocne baranki z białej czekolady. Uzyskany dochód przeznaczony zostanie na wsparcie pogorzelców z ul. Kolejowej w Poznaniu.

Tytka Charytatywna

Po raz kolejny zapraszam do udziału w tej akcji. Ponieważ oryginalnych, dużych tytek z nadrukiem Caritas w chwili obecnej nie ma, można wziąć ode mnie mniejszą tytkę i wypełnić ją - indywidualnie lub z kimś - trwałymi artykułami spożywczymi. Mile widziane będą także słodycze: ciastka, cukierki, lizaki, czekolady, batony itp. oraz herbata, kawa, rodzynki...
Tytki przed Świętami trafią do uboższych rodzin mieszkających na terenie Gminy Suchy Las. Uczniowie również mogą wskazać potrzebujące rodziny, np. z sąsiedztwa.

Zbiórka trwa do 31 marca, sala 042.

Z góry dziękuję za ofiarność.

Konkurs plastyczny

Interpretacja w formie plastycznej - płaskiej lub przestrzennej - słów:

„Powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny” [Św. Brat Albert].

Prace należy dostarczyć do 31 marca.

Spotkanie SKC w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

22 kwietnia, w godzinach od 16.30 do około 19.30. W programie: Msza św., Koronka, koncert, spotkanie z S. Albertynkami, pizza.
Zgłoszenia do 7 kwietnia.

Zjazd SKC w Szamotułach

W dniach od 9-10 czerwca od godz. 15.00 - zjazd SKC w Szamotułach. W programie: Marsz Ewangelizacyjny, Eucharystia, spotkanie z Ks. Abp., Adoracja, koncert - Chusti z zespołem, katecheza - Ful Power Spiryt i S. Franciszkanki, gra miejska, posiłki.
Koszt zjazdu wynosi 50 zł.
Zgłoszenia do 21 kwietnia.

Wakacje w Białym Dunajcu

3.07 - 8.07, koszt 480 zł.