Rok szkolny 2016/2017

 Wiktor Białowąs Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Aleksander Beik Wojewódzki Konkurs Historyczny
Jakub Barłożek Wojewódzki Konkurs Historyczny
 Nadia Ratajczak Wojewódzki Konkurs Historyczny
Filip Bąbała Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
 Stanisław Buczkowski Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
 Witold Wachowiak Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Mateusz Zwierzchowski Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Tomasz Garstka Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Zofia Schoennett  Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
 Aleksandra Cegłowska Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
 Bartosz Czech Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
 Andrzej Karpiński Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
 Gustaw Kopras Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Rok szkolny 2015/2016

Paweł Izydorczyk Wojewódzki Konkurs Historyczny
Maciej Misiak * Wojewódzki Konkurs Historyczny
Sebastian Nowotny Wojewódzki Konkurs Historyczny
Aleksander Kuś * Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Zofia Kolwicz * Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Julia Biegańska Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Zuzanna Celmer Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Aleksandra Hamrol Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Aleksandra Panek * Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Marta Izydorczyk  Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Aleksander Kuś * Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Zofia Kolwicz * Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Aleksandra Panek * Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Łukasz Szewczyk Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Mateusz Wolny Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Jeremi Białek Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Maciej Misiak * Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Wielokrotny laureat w danym roku szkolnym


Rok szkolny 2014/2015

Maciej Adamczyk * Wojewódzki Konkurs Historyczny
Sebastian Nowotny Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Maciej Adamczyk * Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Kuba Januszewski Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Joanna Maciejewska Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Julia Maciejewska * Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Michalina Francuz Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Julia Maciejewska * Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Julia Janus Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
Paulina Czapka Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Wiktoria Kaczor Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Zuzanna Jędrzejczak Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Julia Maciejewska * Wojewódzki Konkurs Geograficzny

* Wielokrotny laureat w danym roku szkolnym


Rok szkolny 2013/2014

Jakub Raczyński  Wojewódzki Konkurs Historyczny
Hanna Cholerzyńska Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Katarzyna Rybarczyk Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Zuzanna Schoennett Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Damian Tabaczyński * Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Zuzanna Bąk Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Jakub Borowiak Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Aleksandra Kapłon * Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Aleksandra Kapłon * Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Damian Tabaczyński * Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Dorota Barska Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Weronika Hedzielska Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Klaudia Kałek Wojewódzki Konkurs Chemiczny

* Wielokrotny laureat w danym roku szkolnym


Rok szkolny 2012/2013

  Bartosz Gimzicki Wojewódzki Konkurs Historyczny
Paweł Heldt Wojewódzki Konkurs Historyczny
Mateusz Kopeć Wojewódzki Konkurs Historyczny
Maria Kucza Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Wojciech Okonek * Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Maciej Mucha Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Hubert Schmidt Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Maria Majchrzak Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Jagna Przybylska Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Antonina Bielicka * Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Wojciech Okonek * Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Paulina Ratajska * Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Krzysztof Zieliński Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Antonina Bielicka * Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Marta Mikołajczak Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Paulina Ratajska * Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Jagoda Wiśniewska Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Maksymilian Zbierski Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Maciej Wachowiak Wojewódzki Konkurs Geograficzny

* Wielokrotny laureat w danym roku szkolnym


Rok szkolny 2011/2012

Adrian Adamek Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Tomasz Bachosz Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Maciej Śniegocki Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Monika Mikołajska Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Tomasz Andrzejewski  Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Tomasz Bajon Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Aleksandra Kubiak Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Mateusz Marczyk Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Tomasz Supłat Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Rok szkolny 2010/2011

Agnieszka Michalska Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Jan Bajer * Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Jan Bajer * Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Jan Bajer * Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Anna Grygiel Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Anna Hyjek Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Bartosz Nowak Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Franciszek Walkowiak Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Adrian Adamek Wojewódzki Konkurs Historyczny
Tomasz Bachosz Wojewódzki Konkurs Historyczny

* Wielokrotny laureat w danym roku szkolnym


Rok szkolny 2009/2010

Aleksander Woźniak Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Rok szkolny 2008/2009

Mikołaj Wieczorek Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Rok szkolny 2007/2008

Wiktor Dawczak-Dębicki Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Jagna Smolińska Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Rok szkolny 2006/2007

Łukasz Raczyński Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Rok szkolny 2005/2006

Piotr Grygiel Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Błażej Pikuła Wojewódzki Konkurs Historyczny

Rok szkolny 2004/2005

Tomasz Sawicki Wojewódzki Konkurs Matematyczny