Alabrudzińska Agnieszka

psycholog

Antas Małgorzata

wychowanie fizyczne

Antkowiak Justyna

edukacja wczesnoszkolna

Baranowski Mariusz

muzyka

Bieda Alicja

język angielski

Błażejczyk Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Borucka Magdalena

język polski, historia

Bundyra-Warańska Małgorzata

język polski, logopeda

Burdzińska-Diament Barbara

edukacja wczesnoszkolna, logopeda

Burdziński Jacek

wychowanie fizyczne

Ceglarz Anna

pedagog specjalny

Chmielewska Hanna

chemia

Cichos Anna

wychowawca świetlicy

Cichowska Hanna

psycholog, wychowawca świetlicy

Dziennik Daria

edukacja wczesnoszkolna

Floch Anna

chemia, fizyka

Garasz Ewa

religia

Gąsiorowski Krzysztof

technika, wiedza o społeczeństwie

Golińska Agnieszka

wychowawca świetlicy

Górna Aleksandra

matematyka

Grzeszczyk Lidia

edukacja wczesnoszkolna

Heizer Maria

język angielski

Huszał Grzegorz

historia

Jabłuszewska Anna

religia, biblioteka

Jankowiak Norbert

przyroda, wychowawca świetlicy

Jarusz Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

Kaczorowska Sylwia

geografia, wychowawca świetlicy

Kandulska-Gulczyńska Kamilla

język niemiecki, technika

Kasprowiak Bartosz

wychowanie fizyczne

Kasprowicz Bożena

matematyka

Kędra Marta

psycholog

Kleszcz Sylwia

język polski

Kordylasiński Andrzej

informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Kozal Artur

wychowanie fizyczne

Krajewska Teresa

biologia

Krajewski Jarosław

historia, wiedza o społeczeństwie

Krasnosielska Maria

religia

Król Olga

język polski

Kusza Henryk

wychowanie fizyczne

Lipska Sylwia

matematyka

Ludwiczak Ilona

psycholog

Ławniczak Anna

edukacja wczesnoszkolna

Machowska Marta

historia

Magowska Małgorzata

wychowawca świetlicy

Majka - Chojnicka Katarzyna

język polski

Małłek Anna

język angielski

Marciniak-Nowak Marzena

edukacja wczesnoszkolna, technika

Matuszczak Honorata

geografia

Matysiak Grażyna

matematyka

s. Mendel Monika

religia

Miler Ewa

język polski

Musiała Dorota

fizyka, matematyka

Narożna-Szmania Małgorzata

pedagog

Nosal Marta

edukacja wczesnoszkolna

Nowak Wiesława

edukacja wczesnoszkolna

Ogórkiewicz Marek

matematyka

Orłowska Agnieszka

język hiszpański

Piec Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Pietras-Olszewska Izabela

pedagog

Pietrucha Katarzyna

język polski

Polarczyk Ewa

religia

Radziejewska Renata

psycholog

Rewers Dominika

edukacja wczesnoszkolna

Rudomina Justyna

biblioteka

Skawińska Krystyna

wychowawca świetlicy

Stręk Sylwia

wychowawca świetlicy

Stróżyk Izabela

edukacja wczesnoszkolna

Szczechowiak Ewelina

doradztwo zawodowe

Szkudlarska Justyna

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Sznajder Jarosław

wychowanie fizyczne

Szymańska Edyta

matematyka

Szymczak Marzanna

edukacja wczesnoszkolna

Świderska Anna

informatyka

Tomczak-Olszowa Teresa

język polski

Trydeńska Ewa

język angielski

Urbaniak-Lech Anna

język angielski, biologia

Wierzelewska Daria

przyroda, wychowawca świetlicy

Włodarczak Agnieszka

muzyka

Wróbel Anna

język angielski

Zwierzchowska Agnieszka

plastyka