26 czerwiec

poniedziałek, 26 czerwca 2017 Ewa Trydeńska, Bożena Kasprowicz, Justyna Rudomina Aktualności szkoły

XV Bal Absolwentów

We wtorek 20 czerwca 2017 r. odbył się w naszej szkole piętnasty już Bal Absolwentów. Przed godziną 17:00 elegancko ubrani trzecioklasiści przekroczyli próg budynku gimnazjum stąpając po czerwonym dywanie. Chwilę potem, w pięknie udekorowanej auli zatańczyli poloneza, do którego przygotowywali się podczas czerwcowych prób z Panią Wicedyrektor Agnieszką Włodarczak, ćwicząc skomplikowany układ kroków i figur. Pierwszą parę tworzył Pan Dyrektor i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Julia Janus. Podziwiający tancerzy nauczyciele i rodzice nagrodzili to wspaniałe wykonanie gromkimi brawami.

Pan Dyrektor zwrócił się do uczestników balu w kilku słowach, życząc udanej zabawy. Ta rozpoczęła się natychmiast. Uczniowie ośmiu klas trzecich dali się porwać skocznym dźwiękom największych przebojów i na parkiecie do samego końca balu było tłoczno.

Oprócz pysznych ciast, owoców, tortu i czekoladowej fontanny, atrakcją wieczoru była fotobudka, w której gimnazjaliści mogli wziąć udział w mini sesji zdjęciowej na wesoło. Grupki przyjaciół fotografowały się w śmiesznych okularach, nakryciach głowy i perukach, a śmiechu przy tym było co niemiara! Niektórzy nauczyciele, a nawet Pan Dyrektor, dali się namówić na zrobienie wspólnego zdjęcia, które niewątpliwie pozostanie jedną z najsympatyczniejszych pamiątek.

Radosna zabawa trwała do godziny 21:00. Zakończyła się wspólnym tańcem do utworu “Despacito”. Zmęczeni, z obolałymi nogami, ale zadowoleni trzecioklasiści wrócili do domów.

XV Bal Absolwentów przeszedł do historii.